Ara
Filtreler
Kapat

İade İşlemleri

Bizden satın almış olduğunuz ürünleri teslimat tarihinden itibaren 30 iş günü içerisinde faturanız ile iade edebilirsiniz. 

İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. 

İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır. 

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

  • İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
  • Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek:orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
  • İade etmek istediğiniz ürün(ler) ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları)  göndermeniz gerekmektedir.
  • İade etmek istediğiniz ürün(ler) ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.
  • İade gönderileri mutlak suretle anlaşmalı olduğumuz Kargo şirketi olan MNG Kargo ile yapılmalıdır ve firma ünvanı olarak iletişim bilgilerinde geçen ünvan verilmelidir.

 

İade İşlemleri

  • Gelen ürün öncelikle tarafımızdan incelenir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır.
  • İade onaylandığında sistemimizdeki mail adresinize ürün bedeli e-dekont olarak gönderilmektedir. Eğer para iadesi talep ederseniz,  iade bedelini siparişiniz kredi kartı ile yapıldı ise kredi kartınıza, havale ya da kapıda ödeme ile yapıldı ise bilgilerini dolduracağınız banka hesabınıza yansıtacaktır.